مشاوره رایگان

سوالات متداول

بله. با طراحی سایت به صورت داینامیک توسط بانی وب، قابلیت آپدیت و ارتقای سایت در آینده وجود دارد. این بدین معناست که شما با مشاوره بانی وب، می‌توانید به آسانی درخواست های خود را از جمله اضافه کردن صفحات جدید یا بهبود و اصلاح صفحات قبلی سایت خود انجام دهید.

 
 

تیم طراحی و توسعه بانی وب از آخرین تکنولوژی‌های کدنویسی استفاده می‌کنند و خدمات طراحی سایت را با رویکرد سئومحور و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو ارائه می‌دهند. با این حال، برای رسیدن به رتبه‌های بالا در گوگل و افزایش بازدید، نیاز به خدمات سئو نیز دارید که تیم بانی وب آماده ارائه این خدمات نیز می‌باشند.

 

سایت بانی وب برای ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به صورت حرفه‌ای پلن های برنزی، نقره‌ای، طلایی و الماس را ارائه کرده است.  

در زمان طراحی سایت داینامیک انعطاف پذیری لازم برای قسمت‌های مختلف سایت در نظر گرفته می‌شود تا مدیر سایت قادر به تغییر و ویرایش در آن‌ها باشد. این امکان باعث می‌شود که مدیر سایت بر اساس نیاز و سلیقه شخصی خود، بدون نیاز به اصلاحات زیاد، قادر به ویرایش قسمت های مختلف سایت شود.

بله، امکان ویرایش قسمت های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. شرکت بانی وب یک فیلم آموزشی اختصاصی برای مشتریان تهیه کرده و آن را ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند به راحتی تغییرات لازم را بر روی سایت اعمال کنند.این کار از طریق آموزش کاربری پنل کاربری سایت و ابزارهای طراحی امکان‌پذیر است.

 

شرکت بانی وب به عنوان مشاور سئو و آنالیز سایت ارایه‌دهنده گزارش تحلیل سئو و اجرای فرآیندهای سئو داخلی و خارجی در طول یک سال به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد. این قرارداد یک ساله شامل بررسی و بهبود استراتژی سئو در سایت و بهبود کیفیت و میزان ترافیک سایت با استفاده از فرآیندهای بهینه سازی سئو است.

 

مشتریانی که نیاز به تهیه بکاپ فایل سایت خود دارند، می‌توانند این کار را با استفاده از هاست خود انجام دهند. اما اگر این مهارت را ندارند، می‌توانند از طریق تماس با واحد پشتیبانی شرکت، درخواست تهیه بکاپ سایت خود را برای کارشناسان ما اعلام کنند و از اطلاعات سایت خود در مقابل نارسایی‌ها و احتمالات خطرناک محافظت کنند.

 

قیمت طراحی سایت یکی دیگر از سوالات متداول شما عزیزان است که بر اساس نظر ما قابل اندازه گیری نیست بلکه با توجه به گزینه هایی که در پکیج ها ذکر شده میتوانید انتخاب کنید و یا از همان پکیج مواردی را کم یا زیاد کنید

سوالات متداول